Velká likvidita investice

Likvidita investice do nemovitostí je, zvláště v současné době, takřka okamžitá. Našim investorům poskytujeme možnost nabídnout své nemovitosti k prodeji všem našim klientům. S námi tak máte jistotu, že pokud vyvstane potřeba, vaše investice rychle a jednoduše zpeněžíte.

Rok 2020 byl v České republice, i přes vliv koronaviru, třetím nejúspěšnějším, co do počtu prodejů bytů. Rok 2021 je rekordním rokem, co do objemu realizovaných hypotečních úvěrů. Výstavba nových bytových domů, kvůli složitému stavebnímu zákonu, téměř neprobíhá. Odhady očekávané inflace v příštích letech převyšují někdy i 3%. Výsledkem těchto informací není jen to, že se cena nemovitostí stále zvyšuje ale rovněž se snižuje počet volných bytů v nabídce jak k prodeji, tak i k pronájmu.

Ze statistik vyplývá, že zatímco průměrná doba inzerce bytu o rozloze 41-80m2 v osobním vlastnictví ve stavu dobrém až velmi dobrém byla v prvním čtvrtletí roku 2020 61 dní, o rok později bylo potřeba pouze 40 dní k tomu, aby si byt našel nového majitele. Je zřejmé, že na trhu s nemovitostmi poptávka vysoce převyšuje nabídku.

Investování do nemovitostí tedy obsahuje výhody například termínovaného spoření, ovšem ve spojení se svobodou volného nakládání s Vašimi prostředky.

O skvělé likviditě investice do nemovitosti hovoří také příklad našeho investrora, pana Jakuba, který si můžete přečíst v části JEDNA investice = DVA výnosy.